Allerhande

Healla was ik vergeten het voorraam af te plakken dus die zag er niet uit.... dus vervangen en gelijk wat tape op gedaan...
Bekijk bijlage 66664Bekijk bijlage 66665
Ik zou het iets preciezer doen met een passer of een stokje op lengte ruitenwisserblad die je in zijn beweegstanden aftekent op de tape en dan uitsnijdt. Deze “gewiste” ramen gaan namelijk aandacht trekken en als je dan ziet dat het niet helemaal klopt doet dat direct afbreuk van je verder erg mooie voertuig.
 
Daarbij komt dat op een Franziska de ruitenwissers op parallelogram-type armen zitten, en daardoor verticaal blijven bij het vegen. Online kan ik daar zo snel geen foto van vinden, dan maar uit het Tankograd-boek Die Panzertransporter der Bundeswehr 1956 - Heute:

IMG_4714.webp
 
Ja, de ruitenwissers komen ook verticaal te staan, maar er komt ook nog wat stof over de ramen en een stuk mesh ervoor, netzo als je bij de zijdeuren ziet, denk dat het dan allemaal minder opvallend wordt.
Foto met de ruitenwissers
1000054949.webp

En dan met mesh bescherming ervoor....
1000054950.webp
 
Laatst bewerkt:
Nog wat meer plastic, beugeltjes en banden aangebracht... alleen nog wielen, gereedschap en spiegels maar dat komt allemaal na het spuiten... dus alleen nog afgeplakt glaswerk en dan kan deze naar de spuitafdeling...20260702_183144.webp20260702_183122.webp20260702_183054.webp20260702_183113.webp
 
Laffly S15 . Een project van mijzelf. als in: ergens in een ver en grijs verleden gebouwd gekocht en van de blokkwast sporen verf ontdaan. En gestrand op: ow, en welke kleur moet ie nou eigenlijk? In e afgelopen weken heeft ie in de grote hoop schoonmaak en reparaties een paar lampen een paar kloppende kentekens en wat verf opgedaan. Murgen gaat de muur in Historam Wereld even open, en mag ie bij zijn vroege kamaraatjes op het schap erbij.
00000294.webp
 
Aangezien de Faun thuis staat te wachten op de Fuchs, en de Fuchs hier op de camping staat te wachten op de airbrush thuis ben ik maar wat nieuws gaan plakken.
Een van NL markeringen voorziene Lynx van HobbyBoss in 1/72 maar ik krijg die plaatjes hier maar niet geplaatst, meldingen over vliegvirus en dergelijke... 🤔
Daar is inmiddels het interieur van gedaan met diverse aanpassingen en ook die staat dus te wachten op een laagje kleur alvorens ik daarmee verder kan gaan.
En dus maar begonnen met weer iets anders:
1000055160.webp
De Nagmachon, een zeer science fictio achtig uitziende APC die de M113 moest vervangen nadat tijdens de inval in Libanon bleek dat die veel te kwetsbaar bleek.
Kijk, en dit lukt dus wel weer gewoon 😁
Het onderstel hiervan zit zo goed als in elkaar, en ook al is deze net zoals de Puma en de '67 Centurion die ik heb gemaakt ook gebaseerd op een Centurion, deze heeft een heel ander onderstel. Deze is dan ook gebaseerd op een door Israel sterk verbeterde en aangepaste Centurion (Sho't).
1000055162.webp
 
Terug
Bovenaan