Panzer II A in progress

Tijd om weer een paar in progressjes te laten zien.

De eerste is de nieuwe Tamiya Panzer II. Rechtstreeks uit de doos gebouwd, model (en figuur) staan in de basisikleuren. Tijd voor shading, highlighting en verweren!

Ik heb er zin an...

PICT0032.jpg


PICT0033-1.jpg


PICT0040.jpg


PICT0051.jpg


Op en aanmerkingen welkom! Er valt immers genoeg te leren...
 
Ik moet toch ook zeggen dat ik het figuurtje nu al erg knap vind, inderdaad dat hoofdje ja! 😱 zo natuurgetrouw en dat op een tamiya hoofdje!! Hoe heb je dat zo mooi gekregen? 😳
In ieder geval: ga zo door!

gr. bas
 
Jamie Hector Cruz zei:
Is er trouwens iemand die weet of het uniform van het figuurtje wel correct is voor mei 1940?

Jamie,

Als het uniform en hoofddeksel zwart zijn (en daar lijk het op) is het correct, maar er werd nog een das onder gedragen (een zwarte op een donkergrijs hemd). Dat vindt je zelfs terug op foto's die gemaakt zijn net na het heetst van de strijd. Dus het was echt wel standaard.
Openstaande kragen kwamen pas later "in voege". Er zijn ook foto's bekend van Panzerofficieren die een wit sjaaltje droegen.

Prachtig gebouwd en geschilderd model trouwens!

Vriendelijke groeten,
 
Hier is een uniform van 1939-1940. De muts op jouw model is juist. Vergeet de roze bies rond de kraag niet, dat is een must in 1940.
http://www.ostpanzer.asty.ru/topics/uniform/wehrmacht/tankmen/i/t01.jpg

Eddy
 
Terug
Bovenaan