Plamokojo Voltex Stirrer

Maarten Weers

Lid van de TWENOT
Interesses
Britse leger 1944
Schalen
  1. 1:35
Nu bezig met
RAM MkII Kangaroo
Ik las er vandaag voor het eerst over.
Twee vragen:
iemand ervaring mee?
in nederland te koop?

Groeten Maarten
 
Ik heb gezien dat ze in japan te koop zijn. Maar importkosten , transport kosten en garantie waren parameters die me doen zoeken naar een nl dealer.
Vandaar mijn vraag of ze in Nederland te koop zijn?
 
Ik be nog steeds op zoek naar een nederlands verkooppunt. Iemand toevallig iets voorbij zien komen?
 
Ik heb deze
1746895264130.webp

Erg tevreden mee.
Maar je kunt ook deze proberen 😳
1746895309505.webp
🤔
 
Laatst bewerkt:
 
Maar ik ben toch echt op zoek naar deze.
Hij is wel lollig, omdat je je potje er in kunt zetten
en dan zelf even koffie kunt halen of zo.

Ik merk dat ik nu vaak geen geduld heb. Dat zou bij dit ding niet spelen.

Portokosten krijg ik niet in beeld en € 36,- is nog te doen voor een experiment ...
Ik heb wel goede ervaringen met bestellen in Japan.
 
Heb de vortex mixer nog steeds nergens in NL voorbij zien komen helaas.

Zag wel weer een andere prijzige mixer voorbij komen.
Deze heeft 19 zuignappen (ja echt) aan de onderkant zitten 🤣


En het werkt nog niet eens goed 🤣
 
Laatst bewerkt:
Een aantal van ons Twenotters heeft die aangeschaft maar ik geloof dat daar nog maar weinig van normaal functioneren (als ze het al doen 😒)
Die van mij, inmiddels weer 1 jaar verder, nog steeds prima en ik gebruik 'm geregeld. Ik denk dat de truuk is om het flesje niet te hard op de triller te drukken. Anders begeeft het motortje het.
 
Dat is niet de originele schudder van Plamakojo. Tot nog toe heb ik deze alleen te koop gezien in Japan en U.S.
Persoonlijk zou ik gaan voor de originele.

Mijn Vevor schudder doet het nog wel maar is alleen in en uit te schakelen middels het stekkertje in of uit pluggen.
 
Die van mij, 3000 tpm, doet het zonder morren. Ik ben geen intensieve gebruiker en probeer niet te hard te duwen. Denk aan de reageerbuis, waar hij origineel voor is ontworpen, beetje met beleid zeg maar.
 
Dat is niet de originele schudder van Plamakojo. Tot nog toe heb ik deze alleen te koop gezien in Japan en U.S.
Persoonlijk zou ik gaan voor de originele.

Mijn Vevor schudder doet het nog wel maar is alleen in en uit te schakelen middels het stekkertje in of uit pluggen.
Dat de schudder via Amazon niet de originele is, daar zul je gelijk in hebben, Peter
Hij lijkt er erg op.

Zelf heb ik eens een schudder voor reageerbuisjes gehad, maar vond deze niet goed, omdat door de centrifugale kracht, de verf tegen de rand werd gedrukt.
Ik heb sindsdien in elk verfpotje een klein metalen kogeltje (AK stainless steel shakers) liggen.
1779961406791.webp
Daarmee schud je de verf veel beter op; voor mij werkt dit goed.
 
Ik gebruik de combinatie metalen kogel en Vortex. Je hoort op een bepaald moment de kogel lekker ratelen. Vaak maak ik vooraf een begin door het flesje even tussen mijn handen heen en weer te rollen.
 
Terug
Bovenaan