Diorama 3D printen met behulp van fotogrammetrie

Aan één kant vind ik het prachtig dat dit allemaal kan maar aan de andere kant vraag ik me af wanneer modelbouw helemaal gereduceerd zal worden tot een compleet diorama op een computer ontwerpen, printen en dan gelukkig wel zelf nog het schilderwerk moeten doen......al zal daar op niet al te lange termijn ook wel een "oplossing" voor bedacht worden.

Vind ik altijd lastig dit soort ontwikkelingen. Over het algemeen ben ik hartstikke progressief maar vind dan wel "if it ain't broken don't fix it". En zo verander ik langzamerhand steeds meer in een "grumpy old git". 🤣

Statler and Waldorf.webp
 
Laatst bewerkt:
De mogelijkheden zijn er. En zullen toenemen. Met hun mooie kanten.

Voor mij telt, dat juist het met je handen iets maken, me voldoening geeft. Juist als je bedenkt wat we kunnen met onze vingers: het samenspel tussen de zenuwen in je huid en de spieren.

Dat is heel iets anders dan een programma bedienen en naar een scherm kijken.

Groeten, Jan
 
Terug
Bovenaan