Met een aantal personen van Bouwgroep Breda hebben we het er al over gehad, een groepsbouw van een dezelfde modelbouwkit of onderwerp. In de poll van vorige keer kwam “In Duitse dienst” naar voren.
Nu heeft Takom aangekondigd, een niet alledaags model, namelijk een Feldumschlaggerät FUG 2,5T. (kitnummer 2021)
Nu is het plan opgeworpen om van deze kit een groepsbouw te gaan doen. Natuurlijk geheel vrijblijvend en voel je tot niets verplicht. Hierbij geldt wel, hoe meer zielen, hoe meer vreugd!
Doel is om een flink aantal “heftrucks” in Veldhoven op de tafel te krijgen.
Iedereen die zin heeft, meld je aub aan. Bij Lucky gaat het model ongeveer € 45,00 kosten (incl. verzendkosten) We hebben aan Robi Modelbouw gevraagd of hij het voor een scherpe prijs, de kits kan aanleveren. Dit wordt nog vervolgd.
De kit;

De mogelijkheden met deze kit;




De decalsheet die erbij zit;

Tot nu toe hebben de volgende personen aangegeven interesse te hebben;
- Geert-Jan
- Jack
- Bruce
- Arno
- Henk
- … jij?
We horen graag van je!
Gegroet,
Arno Cornelissen